Seltskonnaajakiri Kroonika sai uue peatoimetaja

 (43)
krista lensin
Foto: TV3

Seltskonnaajakirja Kroonika uueks peatoimetajaks saab Krista Lensin. Krista alustab Kroonikas tööd 13. aprillil.
Krista Lensin on meediavaldkonnaga tihedalt kokku puutunud, olles aastaid töötanud teleproduktsiooni ettevõttes Filmimees produtsendi ja saatejuhina mitmete Eesti edukate teleprojektide juures.
Krista Lensin on lõpetanud Moskva Riikliku Plehhanovi-nimelise Majandusiinstituudi majanduse erialal.

"Krista on küll meediavaldkonnas iseõppija, kuid temaga seotud teleprojektidest võime näha, et sellevõrra rohkem panustab ta oma ettevõtmistesse energiat, värskeid ideid ja temale iseäralikku sära,"ütles Ajakirjade Kirjastuse juhatuse esimees Mart Luik.

"Olen tulvil positiivseid emotsioone, tahet ja innustust olla silmitsi võimalusega juhtida Eesti meelelahutusmaailma vaieldamatult kõige sisukamat ja oodatud-kardetud ajakirja. Koos olemasoleva tugeva meekonnaga on minu soov muuta ajakiri veelgi glamuursemaks, naiselikumaks ja kõneainet pakkuvamaks," vastas Krista Lensin küsimusele, milliste emotsioonidega ta tuleb Kroonikat juhtima.

Seltskonnaajakirja Kroonika esimene number ilmus aastal 1996. Selle aja jooksul on ajakirjal olnud neli peatoimetajat: Maire Aunaste, Einar Ellermaa, Ingrid Tähismaa ja Margus Müil.