Simon Cowell pihib: kaotasin kaalus 30 kilo ja loobusin "vampiiri elustiilist"


Simon Cowell pihib: kaotasin kaalus 30 kilo ja loobusin "vampiiri elustiilist"
MPIFS/Capital Pictures

Muusika- ja teleprodutsent Simon Cowell tunnistab, et vahepeal läks ta tervis täiesti käest ära ning tuli midagi ette võtta. Nüüdseks on ta kaalus palju alla võtnud ning kardinaalselt muutnud oma toitumisharjumusi.

The Sun kajastab, et Simoni sõnutsi on ta praeguseks kaotanud üle 27 kilogrammi. Karantiiniaega veedab ta Los Angeleses koos elukaaslase Laureni ja nende ühise kuuaastase poja Ericuga.

Simon rääkis, et eriolukorra ajal on ta hakanud veelgi enam ise süüa tegema ning lisaks teeb ta trenni. Ta muigas, et kõige raskem väljakutse on see, et leppida kõrvalt poja harjumustega. "Kui ta sööb pitsat... See oli mu lemmiktoit, seda igatsen."

Simon tegi kannapöörde 2017. aastal, mil ta oma kodus trepist alla kukkus ja kiirabiga haiglasse viidi. Selgus, et tema tervisenäitajad on äärmiselt kehvad. "Elasin nagu vampiir! Ma olin ärkvel kuni kella kaheksani hommikul, nii iga päev," kirjeldas ta oma harjumusi.

Ka söömine oli tal kehv - ta sõi igapäevaselt suurtes kogustes punast liha ning toitu, kus ohtralt suhkrut. Nüüdseks on see kõik minevik. Praegu naudivad nad perega kaunist kevadilma ja telgivad õues, magama minnakse normaalsel ajal.

Rannap Roostevaba maailm