Simon Cowelli uus nägu: hiljutine kaalukaotus või hoopis üle käte läinud ilulõikused?

 (6)
Simon Cowelli uus nägu: hiljutine kaalukaotus või hoopis üle käte läinud ilulõikused?
Foto: Scanpix/FS/MPI/Capital Pictures

Terava ütlemisega 59-aastane "Briti talendi" üks kohtunikest Simon Cowell on fännid sotsiaalmeedias oma uue välimusega marru ajanud. Nii mõnedki on ka mures, et Simon on ilulõikustega liiale läinud ning arvavad, et mehe "uus" nägu on lausa naeruväärne, vahendab News Hub.

Hiljuti vegan dieediga 9 kilo kaotanud Simon üllatas Ameerika talendisaate punase vaiba üritusel sotsiaalmeediat oma uue välimusega. Interneti pani aga kihama mitte märkimisväärne kaalulangus, vaid hoopis mehe "uus" nägu, mis kaalulangusega kaasnes ning Twitteris palju kõneainet tekitas. Kuigi mees ise rääkis hiljuti The Sunile, et tunneb end ülimalt hästi, siis fännid arvavad, et tema näoga on midagi lausa häirivat juhtunud.

"Keegi palun lõpetage töötamine ja rääkige mulle, mida kuradit Simon Cowell oma näoga teinud on," ütleb üks murelik fänn Twitteris.

Ta silmad näevad välja nagu tema nägu sööks neid silmi aeglaselt," kirjutab järgmine.

"See pilt Simon Cowellist... Jumal... Kas me ei ole piisavalt kannatanud," lisab kolmas.

Mike tunnistas isegi, et tema sobimatu naer vihastas ta töökaaslased välja: "Ma väga väga armastan, kui kuulsused rikuvad oma näod ära liigsete ilulõikuste ja ravidega. Simon Cowelli uusim nägu ajas mind täna kontoris naerma - siiralt solvav naer, mis häiris kõiki inimesi 20 meetri kaugusel minust."

Seotud lood:
Aitäh vastamast ja head loosiõnne!