Siret ja Janno Seeder avalikustavad hea suhte saladuse: kui käsi plaksutades ruum kajab, siis on midagi juba valesti

 (7)
Siret ja Janno Seeder
Siret ja Janno SeederFoto: Karli Saul

Siret ja Janno Seeder on oma firma 17 aasta pikkuse tegutsemisaja jooksul nõustanud üle 3000 korteri ja büroo sisustamist ja ehitamist ning nad teavad, kus tehakse põhivigu.

"Suhe algab magamistoast, aga tihti on just magamistuba jäänud sisustamisel unarusse. Sinna ei panustata üldse või panustatakse valesti. Inimesed magavad madratsil, sest voodi ostmiseks pole raha jäänud," ütleb Siret. "Kui vaadata yin-yang’i aspektist (yin – rahulik, yang –aktiivne), siis magamistoas peab domineerima hea une ja suhte tarvis yin-energia. Kui käsi plaksutades ruum kajab, siis on midagi juba valesti. Reegel on lihtne: liiga yang ruum ajab suhte laiali. Inimesed on õnnelikus suhtes, ostavad uue kodu ja lähevad kuue kuuga lahku."

Sireti sõnul on mõnes magamistoas pea igas seinas avaus – uks või aken. Kui ta on klientidelt küsinud, miks avausi nii palju on, siis on vastatud, et arhitekt soovitas. "Mida sina vaatad öösel magades – vaadet või und? Voodi peab olema asetatud peatsiga sinna seina, kus pole ust ega akent – sina oled kuningas/kuninganna oma toas. Pildid seintel toetagu kas teie suhet või lihtsat suhtlemist. Laste, lastelaste ja surnud lemmikute pildid võivad jääda elutuppa või esikusse," ütleb Siret.

Loe edasi siit.

Rannap Roostevaba maailm