Sirli Salumäe lähedasi ei kutsutud pulma, kuna nad mõistavad neiu eluviisid hukka: 16-aastane on veel laps, ta ei peaks abielluma ja last ootama


Spordi-, teadus ja kultuuripreemiate jagamine
Spordi-, teadus ja kultuuripreemiate jagamineFoto: Anni Õnneleid

Kuigi Erika Salumäe 16-aastase tütre Sirli Salumäe ja tema 21-aastase peigmehe Gowri Grand Uustalu laulatustseremoonial öeldi külalistele, et pruudi ema jättis pulma tulemata haige selja tõttu, väidab ajakiri Kroonika, et põhjuseks on hoopis endise olümpiasangari süvenev alkoholilembus — veel eelmisel nädalal olid nii Gowri pere kui Sirli kindlal veendumusel, et Erika jõuab pulma ja Gowri vanemad oli talle isegi lennukipileti juba ära ostnud.

Lugu läheb aga süngemaks — Kroonikaga suhtles pulmajärgselt Sirlit kasvatada aidanud ja anonüümseks jääda soovinud isik, kes paljastas, et pruudi lähedased jäeti tegelikult hoopiski pulma kutsumata, kuna viimased ei kiida sündmuste käiku heaks.

“Me arvame seda, et kuueteistkümneaastane on veel laps, ta ei peaks abielluma ja last ootama, ta on ülalpeetav ega vastuta enda eest,” nendib kõneleja, andes siiski mõista, et Sirlile ollakse valmis andestama. “See, kus Sirli praegu endaga on, on tema ema tegemata töö ja me palume Gowri perekonda, hoidke ja kasvatage seda lapsukest!”

Loe edasi värskest Kroonikast!