SKANDAAL: Donald Trumpi ärihaist tütar Ivanka üritab isa edu pealt kavalalt kasu lõigata: hea televaataja, osta endale mu 10 000-taalane käevõru!

 (19)
Ivanka Trump
Ivanka TrumpFoto: CARLO ALLEGRI, REUTERS

Donald Trumpi tütar Ivanka otsustas ära kasutada oma isa uut ametit ja kandis perega tehtud teleintervjuul oma firma ehtekollektsiooni käevõru, mis maksab üle 10 000 dollari.

Lootes veelgi rohkem tasuta reklaami saada, saatis Ivanka esindaja välja pressiteate moeajakirjanikele koos fotoga, kus Ivanka käevõru kannab.

Sotsiaalmeedias kommenteerisid inimesed seda kui Trumpide perekonna plaani kasutada USA presidendi ametikohta turunduskanalina, kirjutab väljaanne Salon.

Pärast meedias kõlanud halvakspanu vabandas Ivanka Trumpile kuuluv ehtefirma ebaväärika turunduse pärast ning nentis, et firma alles harjub valimisjärgse olukorraga.

Suvel tegi Ivanka Trump isa kampaania varjus reklaami oma kleidile, mida ta parteikongressil kandis. Siis säutsus Ivanka Twitteris, et tema seljas olnud kleidi mudelit saab osta Macy kaubamajast Ivanka Trumpi kollektsioonist. Kleit müüdi ühe päevaga läbi.