Skandaalne paljastus: Briti sporditähel Tom Daleyl oli 18-kuune salajane afäär teise noormehega, mil ta kihlatu töötas välismaal

 (5)
Skandaalne paljastus: Briti sporditähel Tom Daleyl oli 18-kuune salajane afäär teise noormehega, mil ta kihlatu töötas välismaal
Tom Daley ja kihlatu Dustin Lance BlackFoto: Scanpix

22-aastane olümpiamedalist Tom Daley on kihlatud endast pea poole vanema filmirežissööri Dustin Lance Blackiga, ent nüüd on tulnud päevavalgele füüsiline salasuhe teise nägusa härraga, mis sai hoo sisse, kui kihlatu sõitis välismaale filmivõtetele.

Daley kohtus 27-aastase modelliga juhuslikult tänaval, paljastab The Sun.
Pooleteiseaastane suhe algas siivutute sõnumite vahetamisega ning pakkus vettehüppaja jaoks vaid füüsilist naudingut, kinnitavad allikad. Väidetavalt elavad nad Londonis lähestikku, seega üksteist vältida on keeruline. Tom kutsus meesmodelli külla, kui kihlatu sõitis välismaale. Allikas paotas suud: "Daley silmarõõmu sõnul seisis sportlase saadetud sõnumites "Ma olen kodus ja kiimas, tule külla." või "Lance (kihlatu - toim.) pole kodus, tuled siia?""

Vettehüppaja on ka varem sattunud taoliste süüdistuste rahe alla. Mõni aeg tagasi jõudsid meediasse kuuldused Daley afäärist meessoost fänniga.

Tomi esindajad on keeldunud antud teemal sõna võtmast.

Rannap Roostevaba maailm