Skandaalne Snooki lahkub Jersey Shore'ist: minu lapsed saavad tapmisähvardusi


Skandaalne Snooki lahkub Jersey Shore'ist: minu lapsed saavad tapmisähvardusi
Foto: RW/MPI/Capital Pictures / Scanpix

Kas mäletad kunagi avalikkust erutanud tõsielusarja Jersey Shore'i? Üks kõmulisemaid staare Nicole Polizzi ehk Snooki soovib tapmisähvarduste tõttu saatest lahkuda.

"Viimasel ajal on kõik muutunud nii tõsiseks," ütleb Snooki. "Mul on nii raske seda öelda, et tahaksin oksendada. Ma pean tegema seda, mis on minu jaoks parim. Ma kavatsen erru minna."

Polizzi sõnul on põhjuseid lahkumise taga mitmeid, vahendab Toofab.

"Ma vihkan oma lastest eemal olemist ja mulle ei meeldi enam pidutseda kolm päeva järjest," pihib 32-aastane Snooki. Tõsielusarja staari sõnul soovib ta filmimistel lõbutseda ning jätta hea inimese muljet. "Viimasel ajal on kõik läinud väga dramaatiliseks," usutleb Polizzi. "Selle sarja mõte on lõbutseda ning näidata tugevaid pereväärtuseid, aga viimasel ajal on kõik muutunud jube tõsiseks."

Polizzi sõnul on teine mõjuv põhjus lahkumiseks saate edasine suund ehk draama üles kütmine erinevate tegelaste vahel. Konfliktide järel valivad fännid alati osapooli. "See on põhjus, miks mina ja mu lapsed saavad tapmisähvardusi, ma pole midagi sellist kunagi taotlenud," pihib skandaalne naine.