Skandaalse abielu telgitagused! Selgus põhjus, miks Olseni kaksiku lahutus vanemast mehest on muutunud lausa jõhkraks

 (1)
Skandaalse abielu telgitagused! Selgus põhjus, miks Olseni kaksiku lahutus vanemast mehest on muutunud lausa jõhkraks
Scanpix

Juba noorena tänu seriaalile "Lastega kodus" maailmakuulsaks saanud Mary-Kate Olsen üllatas fänne, kui eelmisel nädalal tuli avalikuks, et tema ja prantslase Olivier Sarkozy abielu on läbi. Kuigi staarpaari, kelle vanusevaheks oli 17 aastat, hoidsid oma abielu detaile kiivalt saladuses, siis nüüd on selgunud põhjus, miks otsustati lahutada.

Väidetavalt sai paarile saatuslikuks Olseni karjäär ning temast vanem Sarkozy ei suutnud leppida sellega, et tema naine pole tema päralt, kirjutab ajakiri People. "Ta on väga prantslane ja ta tahtis, et Mary-Kate oleks rohkem saadaval," ütles allikas Prantsusmaa endise presidendi Nicolas Sarkozy poolvenna kohta.

Lahutus muutus koroonaviirusest tingitud venimise tõttu veelgi inetumaks, sest Olsen taotles, et talle antaks rohkem aega, et kolida endisest kodust oma asjadega välja. Naisele teadmata oli Sarkozy lõpetanud nende ühise kodu üürilepingu ning kuna Olseni taotlust kohus ei rahuldanud, siis oli kuulsal disaineril vaid loetud päevad, et oma kodust välja kolida.

Olsen ja Sarkozy hakkasid käima 2012. aastal ning kolm aastat hiljem nad otsustasid abielluda.