Smurfiina Marilyn Jurman: kino aitab pingeid maandada

 (7)
Smurfiina Marilyn Jurman: kino aitab pingeid maandada
Foto: Andres Putting

Eile õhtul näidati Smurfide 3D seiklusi ka kõigile neile, kes tegid võimalikuks selle, et sinised mehikesed meie kinodes eesti keeles räägivad. Filmi ainsale nais-smurfile, Smurfiinale andis oma hääle Marilyn Jurman.

"Jäin filmiga rahule," rääkis Marilyn vahetult pärast filmi Publikule.

Originaalis loeb Smurfiina osa peale megastaar Katy Perry ning Marilyn pidi temaga võimalikult sarnast häält tegema. Kuna Katy ei rääkinud Smurfiinana aga oma tavalise häälega, pidi ka Marilyn oma häält sarnaselt pingutama.

"Katy rääkis kõrgemalt kui tal tavaliselt hääl on," selgitas Marilyn.

Jurmanile on smurfid vanad tuttavad - lapsepõlves sai neid ikka Soome telekanalitelt vaadatud. Kuigi ta väga hästi enam meenutada ei suuda, millised olid lapsepõlves tema lemmikud, usub näitlejanna, et tundis sümpaatiat kõige enam Koba tegelase vastu.

"Smurfiina meeldib muidugi ka, aga lemmikuks on mul Koba, sest ta on naljakas, rohkem minu moodi," räägib Marilyn, et samastab end pigem kobakäpast naljaninaga kui malbe tüdrukuga.

Kinno satub Marilyn enda sõnul väga tihti - kinoskäik on tema jaoks nagu lõõgastav teraapia.

"Lähen lihtsalt kinno ja vaatan, mis film algab. Mõnikord käin isegi mitu korda sama filmi vaatamas. Mulle meeldib see protseduur. Kino aitab pingeid maandada," räägib Eesti Smurfiina, et filme käib ta vaatamas spontaanselt.

Vaata fotosid esilinastuselt!

Rannap Roostevaba maailm