Sõda jätkub! Mariah Carey endine assistent võitleb süüdistustele vastu ja väidab, et tema peale urineeriti

 (1)
Sõda jätkub! Mariah Carey endine assistent võitleb süüdistustele vastu ja väidab, et tema peale urineeriti
Foto: Reuters/Scanpix

Paar päeva tagasi levis uudis, et laulja Mariah Carey on oma endise assistendi kohtusse kaevanud. Lianna Azarian astus enda kaitseks välja ja väidab, et teda koheldi tööl üle mõistuse halvasti.

Azarian kirjutab kohtudokumentides, et Carey endine mänedžer karjus talle solvanguid, lõi ta rindu ja lükkas ta pikali, istus peale ning urineeris, vahendab BuzzFeed News.

Naise väitel oli Carey kohtlemisest teadlik ja vahel isegi liitus sellise käitumisega. Azarian süüdistab lauljat seksuaalses ahistamises, diskrimineerimises ja ebaõiglases lepingu lõpetamises.

Azarian lisab, et kui Carey endise mänedžeriga tööl oli, naeris naine ta rindade üle ja telefone, pulte ja nõusid nende alla.

Carey, kes esimesena kohtu poole pöördus, süüdistab Azariani väljapressimises. Laulja väidab, et naine filmis tema isiklikke momente ja ähvardas need meediale müüa ning saadud raha eest omale maja osta.

Aasta alguses katkestas Carey kohtuasja selle sama endise mänedžeriga, kes süüdistas teda samuti ahistamises, töölepingu rikkumises, USA kodanikuõiguse seaduse rikkumises ja õiglase tööhõive ning eluaseme seaduse rikkumises.