Šokk Buckinghami palees! Yorki hertsogi prints Andrew väidetav seksori: mind ei saa enam vaikima sundida

 (87)
Yorgi hertsog prints Andrew
Yorgi hertsog prints AndrewFoto: LEON NEAL, AFP

"Mind ei saa enam vaikima sundida!" paljastab avalikkuse ette astuda otsustanud naine, kellel huulil hirmuäratavad süüdistused: Yorki hertsog prints Andrew olevat teda teismeeas seksuaalselt ära kasutanud. Naine väidab, et asi oli koguni nii hull, et teda võiks nimetada Andrew seksorjaks, kelle vaimne tervis tänu sellele kannatada sai, vahendab Daily Mail.

Võimud võtavad kroonitud pea vastu esitatud süüdistusi väga tõsiselt, eriti võttes arvesse fakti, et printsi lähedane sõber, multimiljonär Jeffrey Epstein, mõisteti 2008. aastal seksuaalkurjategijana süüdi.

Prints Andrew väidetavad kuritööd leidsid naise kinnitusel aset Londonis, New Yorgis ja Neitsisaartel ning sündmuste kirjeldused on õõvastavad: korduvad ja korduvad alaealisi tüdrukuid kaasavad orgiad. Oma nime mitte avalikustada soovinud naisterahvas olevat olnud tollal 15-aastane.

Prints on seni kõik süüdistused seni tagasi lükanud ja samuti on vankumatul tõrjuval seisukohal ka Buckinghami palee pressiteenistus, nimetades süüdistusi "kategooriliselt väärateks".

Rannap Roostevaba maailm