Solvangud ja mõnitamine! Tyra Banks tunnistab, et supermodellisaates tehti vigu


Solvangud ja mõnitamine! Tyra Banks tunnistab, et supermodellisaates tehti vigu
AFP

Oli aeg, mil Tyra Banksi juhitav "Ameerika supermodell" oli ka Eestis üks televaatajate lemmikuid. Aastaid hiljem on aga kinnitust leidnud, et telgitagused olid üpris räpased.

EOnline vahendab, et näiteks kritiseeris Tyra osasid võistlejaid liigagi teravalt. Näiteks kuuenda hooaja võitjale Dani Evansile ütles ta, et too ei saa kunagi modellitööstuses hakkama, kui tal on esihammaste vahel vahe. Ta survestas neiut nii palju, et too lasigi end opereerida, et hammastevahe likvideerida, kuigi mingit meditsiinilist vajadust selleks polnud.

13. hooajal pidid võistlejad ühe fotosessiooni jaoks oma naha tumedaks värvima, nn blackface'imist peetakse solvavaks. Kolmandal hooajal aga kritiseerisid kohtunikiud võistleja Yaya DaCostat seetõttu, et too tahtis oma Aafrika juurtele rõhuda. Kohtunikud leidsid, et ta räägib sellest liiga palju.

Tyra võttis nüüd ka ise Twitteris sõna ning nendib, et nõustub kriitikaga. "Need olid valed valikud. Olen tänulik te ausa tagasiside eest ja saadan teile palju armastust ning virtuaalsed kallistused."

Viimati läks saatesari eetrisse paari aasta eest, mil valmis 24. hooaeg.