"Sõprade" staari valus õppetund: olen oma näoga teinud asju, mida ma kahetsen

 (3)
Courtney Cox
Courtney CoxFoto: Mario Anzuoni, REUTERS

Courteney Cox tunnistas, et kahetseb Hollywoodi survele allumist. Endine menusarja "Sõbrad" staar tõdes seikluslikus telesaates "Running Wild with Bear Grylls", et ilukirurgi poole pöördumine oli viga.

"On surve näha välja noor, mitte ainult kuulsuse pärast. Siin äris pole naiste jaoks vanaks jäämine kõige lihtsam asi, kuid olen saanud oma õppetunni," pihtis Courteney Bear Gryllsile.

"Sa ei saa sellega kuidagi sammu pidada. Vahel sa üritad ja siis näed sa endast pilti ja mõtled "Issand, ma näen kohutav välja". Olen teinud asju, mida ma kahetsen ja õnneks kaovad need iseenesest ära. See on hea, sest see pole olnud minu kõige parem look," tunnistas staar, et ilukirurgia on olnud üks suur viga.

Näitlejatari uueks motoks on "Las olla" ja 52-aastane Cox on õppinud armastama kõrgema eaga kaasnevaid aspekte: "Lihtsalt näha, kuidas mu tütar ( 12-aastane Coco Arquette - toim.) seda elu mängu mängib....Näen temas nii palju ennast ja mul on hea meel, et olen selle läbi teinud ja õppinud piisavalt, et aidata ka temal raskemad asjad ületada."

Foto: Karen Bystedt, Vida Press

Courteney Cox 90ndate alguses (Foto: Vida Press)