Spice Girlsi staar Mel B jagas fännidega imearmsat kirja oma tütrelt: mu vägivaldne eksmees suudab mind ikka läbi tema piinata


Spice Girlsi staar Mel B jagas fännidega imearmsat kirja oma tütrelt: mu vägivaldne eksmees suudab mind ikka läbi tema piinata
Foto: Scanpix

Spice Girlsist tuntud lauljanna Mel B jagas fännidele imearmsat pilti tütrelt saadud kirjast. Paraku meenutas südant liigutav üllatus emale hoopis ebameeldivat inimest.

Sotsiaalmeedias jagatud pildil on näha punase kriidiga kirjutatud kirjakest, milles tütar emale tõeliselt armsaid hellitusi kirjutab, vahendab Mirror.

"Kallis emme, sa oled kõige armastavam, kõige ilusam, kõige lõbusam emme, keda endale üldse paluda saaks. Ma armastan sind ja igatsen sind väga, väga," kirjutas tütar emale mõeldud kirjas.

Olenemata tohutult armsast sõnumist meenus emale hoopis ebameeldiv inimene, kes ema ja tütre suhteid karmilt piirab. "Loen seda uuest ja uuest ning see valu on talumatu. Ma ei tea, millal mina või ta õed teda taas näeme. Mu kiusaja saab mind IKKA veel läbi kohtu kiusata. Kohtu otsusega on temal õigus öelda, millal või kus ta mul lapsega kohtuda lubab. Ma jagan seda, et naised, kes on sarnastes olukordades, teaksid, et nad ei ole üksi," kirjutas Mel B pildi pealkirjas.

Mel B ja Stephen Belafonte abielu jooksis karile 2016. aastal ning neil on ühine 8-aastane tütar Madison Brown Belafonte.