Spordikommentaatoriks liiga paks? Aet Süvari oma elu valusaimast kriitikanoolest: see tegi jõhkralt haiget!

 (145)
Spordikommentaatoriks liiga paks? Aet Süvari oma elu valusaimast kriitikanoolest: see tegi jõhkralt haiget!
Foto: Tiit Blaat

Spordikommentaator Aet Süvari tunnistab Õhtulehele antud intervjuus, et oli lapsena üliemotsionaalne ning elab siiani kriitikat ülisügavalt läbi — suisa nii sügavalt, et see teeb talle rohkem haiget kui tervisele kasulik oleks.

Kõige valusamaks peab Aet isiklikke solvanguid, mis võivad tulla täiesti ootamatust allikast, näiteks sotsiaalmeediast. "Mul oli mõnda aega tagasi üks ravikuur, mis kestis pool aastat ja kehakaalule tuli kuus kilo juurde ja üks inimene kirjutas mulle Facebookis, et spordireporter võiks ka ise natuke sportlikum olla ja end käsile võtta. Sa ei kujuta ette, kuidas see haavas, see tegi ikka jõhkralt haiget!" tõdeb Aet ja lisab, et mida aeg edasi, seda paremini õpib ta säärasest kriitikast üle olema.

Ka otsus Eesti Päevalehe sporditoimetusest ERRi siirduda küpses tal mitu aastat, ent siis hakkas hinges kripeldama, et kui ei proovi, siis võib-olla varsti nii vana inimest enam ei tahetagi: "See ei olnud minu jaoks üldse kerge, aga nüüd läheb neljas aasta ja olen sisse elanud."

Refereeritud Õhtulehest