Staaride sõda! Koroonaviirus ajas Idris Elba ja Cardi B lootusetult tülli: see on täielik jama, totaalne lollus


Staaride sõda! Koroonaviirus ajas Idris Elba ja Cardi B lootusetult tülli: see on täielik jama, totaalne lollus
Kollaaž: Scanpix

Räppar Cardi B jagas hiljuti oma fännidele nii uskumatut seisukohta, et mitmed staarid ei suuda vaikides kõrvalt vaadata.

Cardi B teatas Instagramis, et staarid, kes oma koroona diagnoosi avalikustavad, kõlavad nagu kuulsused salendava tee reklaamist. Just sellise, milles osalemise eest omajagu raha makstakse.

Näitleja Idris Elba sellise seisukoha levitamist taluda ei kavatsenud. "Arusaam, et keegi selline nagu mina, saaks raha selle eest, et koroonaviirusesse nakatumist teeskleb, see on täielik jama, totaalne lollus. See on nii loll. Just nii inimesed haigeks jäävadki."

Elba, tema abikaasa Sabrina ja näitlejad Tom Hanks, Rita Wilson ning Bondi-tüdruk Olga Kurylenko on vaid vähesed maailmakuulsatest staaridest, kellel tänaseks koroonaviirus diagnoositud on.

Seotud lood:

"Mina ja Sabrina ei saa sellest mingit kasu, et siin istume ja ütleme, et meil on see haigus või ei ole. Ma ei saa isegi sellest loogikast aru," ei suuda Elba räppari seisukohta kuidagi mõista.

Cardi B täpsustas hiljem, et tema oma sõnu tagasi ei võta, sest staarid, kes oma testidest räägivad, tekitavad vaesemates vaid segadust. "Inimesed elavad kuradi väikestes korterites koos väga mitmete teistega," tõi Cardi B välja rikkamata eelise suurtesse villadesse peituda.

Koroonaviirus COVID-19

 • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
 • Olulised telefoninumbrid:
  • 1247 – Käitumisjuhised eriolukorras toimetulekuks ja koroonaviirusega seotud küsimustes (24h, tasuta)
  • 1220 – Perearsti nõuandetelefon eesti ja vene keeles, pakub meditsiinialaseid nõuandeid ja konsultatsiooni (24h, tasuta)
  • 53 01 9999 – Välisministeeriumi konsulaarinfo, kui oled välismaal hätta jäänud (24h)
  • 112 – Hädaabinumber kiirabi, pääste ja politsei kutsumiseks (24h, tasuta)
 • COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused.
 • Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
 • Valitsus kehtestas viiruse kiire leviku tõttu 1. maini eriolukorra. Loe lähemalt, mida see kaasa toob!
 • Pärast välismaalt naasmist peavad nii Eesti elanikud kui ka välisriigi kodanikud olema kaks nädalat isolatsioonis. Loe lähemalt Välisministeeriumi kodulehelt!
 • Loe lähemalt koroonaviirusest Terviseameti kodulehelt!