Stig Rästa oma raamatus "Minu Kennedy": olin õnnelik Elina üle, et sain talle pakkuda midagi, mida kogevad elu jooksul vähesed

 (3)
Eesti Laul 2015 finaal ja emotsioonid
Eesti Laul 2015 finaal ja emotsioonidFoto: Andres Putting

Eelmisel nädala poelettidele jõudnud Stig Rästa elulooraamatus "Minu Kennedy" avaldab muusik enda vahetuid emotsioone pärast Eesti Laul 2015 võitu koos Elina Borniga ja tunnistab raamatus, et ei nautinud pälvitud tähelepanu üldse.

"Lõpuks, peale Piret Järvise info kohaselt juba üheksandat korda proovimist, tuli ka see võit. Ma ise ei olnud kunagi kokku lugenud enda osalemist kas "Eurolaulul" või "Eesti laulul". Pärast tulemuse teadustamist oli mul muidugi hea meel, aga kõige rohkem olin õnnelik Elina üle, et sain talle pakkuda midagi, mida kogevad elu jooksul vähesed. Loomulikult oli ta ikka ise megatubli. Fotograafid plõksutasid ja ajakirjanikud küsisid läbisegi küsimusi ja meie istusime nagu piiramisrõngas. Elina nautis seda täiega, mina eriti mitte. Istusin seal ja vaatasin kogu virrvarri, mis meie ümber toimus. Aeg jäi justkui seisma ja mulle tundus, et see pole tõeline. Lülitasin silme ees käiva filmi välja ja hakkasin hoopis muude asjade peale mõtlema."

Raamat "Minu Kennedy" saadaval Apollo raamatupoodides. Teisipäeval, 1. detsembri õhtul kell 18:00 tutvustab Stig Rästa Solaris Keskuse Apollos oma intrigeerivat kirjateost ja jagab soovijatele autogramme.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!