Südamevalu: "Suure paugu teooria" staar tänab tuletõrjujaid oma maha põlenud maja sütel


Südamevalu: "Suure paugu teooria" staar tänab tuletõrjujaid oma maha põlenud maja sütel
Johnny Galecki oma maha põlenud rantšo jäänustel.Instagram/@sanctionedjohnnygalecki

Populaarse komöödiasarja "Suure paugu teooria" staar Johnny Galecki on üks neist, kes rüüstavate metsapõlengute tõttu vara kaotanud on.

Esmaspäeval põles San Luis Obispo piirkonnas Ameerika Ühendriikides metsapõlengu tõttu maha näitleja suvekodu, vahendab Los Angeles Times. 1600 aakril möllav tulekahju sundis oma kodudest lahkuma enam kui sajal perel, haavata saanutest andmed õnneks puuduvad. Johnny Galecki majas keegi sees ei elanud, kuid mees veetis rantšos tihti perepuhkused.

Esmaspäeval käis Johnny, kes on üks enim teenivaid näitlejaid televisioonis, oma kunagise suvekodu varemetel tuletõrjujaid ohtliku töö eest, mida nad igapäevaselt teevad, tänamas.

"Aitäh @calfire vendadele ja õdedele. Tänu teile ja teie peredele, kes te seisate igapäevaselt silmitsi tohutute riskidega, võime meie end turvaliselt tunda. Tänan ka kõiki teid, kes te meie suhtes toetust olete üles näidanud. See ei lähe meist kindlasti mööda. #muchlove #movingforwardstronger," kirjutas näitleja oma sotsiaalmeedia postituse alla.