SÜDAMLIK LUGU: Päriselu muinasjutt! Angelina Jolie tütred "adopteerisid" Kambodžas 12-lapselise vaesuses vireleva pere

Vaata pilte!
Angelina Jolie ja Brad Pitti hoolealused Kambodžas
Angelina Jolie ja Brad Pitti hoolealused KambodžasFoto: Vida Press

Näitlejanna Angelina Jolie, kes suure oma elust pühendanud heategevusele, leidis endale filmivõtete ajal Kambodžas hoolealused, kelle hariduse võttis südameasjaks.

Lastega, kes nüüd tänu näitlejannale ja tema lastele uued riided ning võimaluse kooli minna said, tutvust ta läbi oma laste, kes kohalikega ema võtete ajal mängisid. 16-aastane Leida Shoun ja tema õed-vennad teenisid oma kodulinnas Siem Reapis raha turistidelt raha kerjamisega ning nõnda tutvuti ka Jolie-Pitti perega. Kokku on peres 12 õde-venda vanuses 1,5 kuni 19 ning nad kõik elavad koos ema-isaga ühes slummihütis. Nagu paljud teisedki, elas seegi perekond valitsuse abist, milles piisab aga napilt vaid kõige vähesemaks.

Jolie abikaasa Brad Pitt ostis lastele alustuseks jäätist ning edasine on kui kaunis muinasjutt. Need, kes pere eriti enda tiiva alla võtsid, olid Jolie 9-aastane tütar Shiloh ja 11-aastane Zahara, kes viisid lapsi mängima ja ostsid neile hädavajalikku.

Nüüd käivad lapsed piirkonna parimas, New Yorgi rahvusvahelises erakoolis ning saavad hariduse, millest enne oleksid võinud vaid unistada.