Suhete sasipundar! Lindsay Lohan vihkab Miley Cyruse uut silmarõõmu ühel väga mõjuval põhjusel


Suhete sasipundar! Lindsay Lohan vihkab Miley Cyruse uut silmarõõmu ühel väga mõjuval põhjusel
Scanpix

Miley Cyrus, kes mõned kuud tagasi läks lahku abikaasa Liam Hemsworthist, on lühikese ajaga suutnud päid segi ajada nii naistel kui meestel. Tema värskeim silmarõõm, austraallane Cody Simpson, on aga üsna kireva minevikuga noormees, kel seljataga luhtunud suhted mitme kuulsa kaunitariga.

Nüüd on bravuuritar Lindsay Lohan hakanud pilduma kriitikanooli Miley ja Cody suhtes, kuna pole siiani andnud noormehele andeks Lindsay noorema õe Aliana maha jätmist. Nii postitaski 33-aastane Lindsay sotsiaalmeediasse sapise pealkirjaga foto 22-aastasest muusikust ja oma 25-aastasest õest, mille kohe pärast seda ära kustutas.

"Siis, kui mõistad, et oled läbi kukkunud ja rahuldunud vähemaga," kirjutas Lindsay, pidades "vähema" all silmas Miley't. "Pere on kõige olulisem. Sa võisid ju võita ühe lauluvõistluse, aga kaotasid oma tuleviku," viitas Linday Austraalia teleshow'le "Masked Singer", mille Cody Simpson võitis ja milles Lindsay oli kohtunikuks.

Tõsi, Cody ja Aliana deitisid põgusalt pärast seda, kui noormees supermodell Gigi Hadidist oli lahku läinud. Lindsay väidab, et ostis Cody'le mööblit mehe Los Angelese kodu jaoks ning ootab seda nüüd tagasi.