Sünne Valtri: minu suurimaid soove oli palju aastaid, et mu kõrval oleks rohkem kui üks mees!

 (55)
Sünne Valtri
Sünne ValtriFoto: kristjan lepp, Ajakirjade Kirjastus

TV3 reedeõhtuses hooaja viimases “Kaks kanget LIVE” saates käis juttu ajamas lauljatar Sünne Valtri, kes on suurepärases füüsilises ja vaimses vormis — ta on viimaste aastatega kaotanud poole oma kehakaalust, lõiganud maha oma pikad juuksed, moodustanud omanimelise bändi ning ka tema brändil läheb hästi.

Kristjani ja Teedu pinnimise peale vastas Sünne vastumeelselt, et on kaotanud 45 kilo ning et see muutus ei toimunud üleöö. “See oli üle kolme aasta pikkune Erna retk,” nentis ta ning Teedu kurtmise peale oma ülekilode üle põrutas järsult: “Kust sa üldse võtad, et üks meesterahvas peab kaaluma 70 midagi kilo. Meest peab ikka olema ka!”

Meestest rääkides — Sünne Valtril on neid viimase 10 kuu jooksul olnud ümber väga mitmeid, nimelt temanimelise bändi liikmed. “See on üks kõige suuremaid muutusi üldse. Minu oma live bänd annab mulle nii palju võimalusi panna iseennast proovile. Minu suurimaid soove oli ma ei tea kui palju aastaid, et tahan enda kõrvale rohkem kui üht meest,” rääkis särav naine õhinal ning teatas, et tema viimane hitt “Kaksteist kuud” saab peatselt kokku miljon kuulamist.