Supermodell Karmen Pedaru: äpardusi modellimaailmas ei andestata

 (7)
Karmen Pedaru
repro

"Modellimaailmas on lõputult tüdrukuid. Iga tüdruku selja taga on teine tüdruk, kes puhub üle su õla ja ootab, millal sa alla annad," räägib New Yorgis elav supermodell Karmen Pedaru (19), kes on üks enimnõutud lavamodelle maailmas.

Karmen ütleb Publikule, et kui ta modellimaailmas algust tegi, oli see tema jaoks karm aeg.

"Aga ma ei mõtle enam sellest ja olen harjunud. Kliente ei huvita näiteks see, kui sa oled haige. Või kui sa hakkad fotosessioonil vinguma, võidakse öelda, et kui sa ei taha siin olla, siis mine minema."

Maailma tähtsaimas modellide pingereas on Karmen 32. kohal, enimnõutud lavamodellide seas aga lausa teine. Kuidas on Karmen nii kaugele jõudnud?

"Tahtmist peab olema ja peab armastama seda tööd. Muidu ei tule sellest midagi välja. Kui juhtub väike äpardus, siis mõnikord andestatakse aga üldiselt mitte. Iga sessioon tuleb nii palju uusi tüdrukuid. Konkurents on päris suur ja ainult mõni üksik suudab lõpuni välja minna."

Millised on Karmeni unistused modellimaalimas? Mida ta kõige rohkem kardab? Kuidas saab läbi teiste modellidega? Milliseid kaubamärke kannab? Kas Kehrast pärit tüdruk plaanib New Yorki elama jääda?

Nendele ja paljudele teistele lugejate küsimustele vastab Karmen juba homme!

Rannap Roostevaba maailm

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.