Surm kuninglikus pereringis: Prints William leinab oma lapsehoidjat

 (3)
Surm kuninglikus pereringis: Prints William leinab oma lapsehoidjat
AFP/Scanpix

Homme toimuvad Prints Williami läinud kuul surnud lapsehoidja matused. Muldasängitamise ajaks on leinav William jätnud kõik planeeritud esindusülesanded Kate'i hooleks, kuhu hertsoginna üksi läheb.

1980ndatel ja 1990ndatel troonipärijate lapsehoidjana töötanud 82-aastane Olga Powell suri läinud kuul südamerabandusse, kirjutab The Daily Mail.

Kuninglik lapsehoidja Olga Powell hoolitses Williami ja Harry eest siis, kui need olid alles väikesed poisid. Kaasa arvatud pikalt kestnud keerulisel ajal, mil poiste vanemad Prints Charles ja Printsess Diana hakkasid lahku minema ning lõpuks lahutasid.

Lapsehoidjal oli hoolimata hoolealuste suurekssaamisest printsidega soe suhe - Powell oli koguni üks kuningliku pulma külalistest.

Läinud aastal antud intervjuus rääkis Powell, et poisid said väga tavapärase kasvatuse, kuna vanemad soovisid, et neil oleks võimalikult normaalne lapsepõlv. "Kui nad nägid porilompi, siis tahtsid nad sinna sisse hüpata. Kui kuskile sai ronida, siis sinna nad ronisid," rääkis lahkunud kuninglik lapsehoidja.

Prints Harry matusele ei jõua, kuna viibib teadupärast Afganistaanis.

Vaata pilte väikestest printsidest ja nende lapsehoidjast The Daily Mailist.