Surmasuus Zac Efron avalikustas lõpuks, mis tegelikult juhtus

 (6)
Surmasuus Zac Efron avalikustas lõpuks, mis tegelikult juhtus
Scanpix

Zac Efron sattus hiljuti surmasuhu, kui ta viidi Paapua Uus-Guineas toimunud dokksaate võtetelt otse Austraaliasse, sest ta oli nakatunud kõhutüüfuse bakteriga. Tõsiselt haigestunud "High School Musicali" staar avas lõpuks suu ja rääkis täpsemalt, mis juhtus.

Tõsielushowd "Killing Zac Efron" filminud staar tänas kõiki, kes on temaga ühendust võtnud. "Ma tõesti jäin Paapua Uus-Guineas haigeks, aga ma sain kiiresti terveks ja lõpetasin reisi imelise kolme nädalaga," teatas ta.

Õnneks sai Brisbane'i haiglasse viidud Efron pühad veeta oma sõprade ja perega.

Inimene haigestub antud selle bakteriga, kui sööb toitu või joob vett, mis on saastunud haige inimese väljaheidete või uriiniga. Bakter võib levida ka puudutuse teel, kui haige ei ole käsi pesnud. Seetõttu levib haigus just arengumaades, kus vilets hügieenitase. Maailmas haigestub sellesse aastas ligi 12,5 miljonit inimest. Vajaliku ravita jäänud inimestest umbes viiendik sureb.

"Killing Zac Efron" peaks näitama näitleja seiklusi džunglis. Varasemalt ütles Efron, et läheb metsikusse loodusesse vaid koos algelise varustuse ning giidist partneriga. Ta lubas, et on 21 päeva otsesõnu levist väljas. Saatesari peaks avalikuks saama tuleva aasta aprillis uues mobiilivideote platvormis Quibi. Pole teada, kui palju soovitud materjalist sai üles võetud.