Surnud lauljatari sugulased: Žanna Friske lapse isa ei pruugi olla elukaaslane Dmitri Šepelev!

 (5)
Žanna Friske veebruaris 2013
Žanna Friske veebruaris 2013Foto: jeannefriske.com

Juunis vähki surnud vene saatejuhi ning lauljatari Žanna Friske suglaste ja elukaaslase vahelised tülid võtavad üha uusi tuure üles. Lisaks sellele, et väidetavalt on naise lähedased ära laristanud naise raviks annetatud miljonid, kostavad nüüd üle meedia kõlakad, et naise laps pole üldsegi poisi praeguse seadusliku eestkostja ja Friske elukaaslase Dmitri Šepelevi oma.

Kuulduse lasid otse loomulikult lendu Friske lähedased, kes Šepelevi südamest vihkavad ning kelle vastu peagi ilmselt ka kohtusse minnakse, kuna mees ei luba Friske vanematel pojaga kohtuda.

NTV kirjutab, et lapse isa võib olla hoopis üks Friske ammune meesttuttav, kellesse naine armunud olevat olnud, kuid õnnetult, sest mees oli abielus. Kohtus, kus Friske perekond naise poja hooldusõigust kavatseb taotleda, plaanib perekond väidetavalt nõuda DNA analüüsi. Paraku ei luba seadused aga Šepelevi mingeid analüüse tegema sundida.

Kas tegu on tigedate sugulaste välja mõeldud räpase laimuga või on loos oma annus tõtt, ei saa me paraku ilmselt kunagi teada...