Süstlavahetuspunkti vastane sõda kogub hoogu! WAF kooli kaitseks astub välja ka kooli juhataja Maiken: linnaosavalitsus ei ole ennast kurssi viinud!

 (135)
TV3 video!

Tallinna plaan viia süstlavahetuspunkt Erika tänavalt Paldiski maanteele kohtab uues asukohas teravat vastuseisu ning kui eile kajastasime Publiku veergudel ansambli La La Ladies liikme Kethi Uibomägi seisukohta WAF kooli lähistele rajatava süstlavahetuspunkti kohta, siis täna läks TV3 reporter Sven Soiver otse kooli juhataja Kadri Koppeli ehk Maikeni manu, kes on käesolevast olukorrast šokeeritud.

Kuigi linnaosavanema Raimond Kaljulaiu sõnul pole narkomaanide uueks kogunemiskohaks paremat kohta, sest lähistel pole tundlikke asutusi ega varjatud hoove, kus valgustkartvaid tegusid sooritada, leiab Maiken, et linnaosavalitsus on lihtsalt otsuse tegemisega kiirustanud ning ei usu, et keegi oleks mingit põhjalikku analüüsi läbi viinud.

“Siin käib iga päev 100 inimest edasi-tagasi, kes seisavad trollipeatuses ja peavad paratamatult ühistranspordis nendega koos aega veetma, kes tulevad süstlavahetuspunktist! Öeldi küll, et tehti jube põhjalik uuring, aga 100 m kaugusel on kõik need asjad, millest nad räägivad — kool, huvialaringid. Nad ei ole ennast kurssi viinud!” pahandab ta.

Süstlavahetuspunkti vastu on algatatud ka allkirjade kogumise aktsioon, millele saad pilgu peale heita SIIN!