Süüdistus: Michael Jacksoni ja Elvis Presley tütre abielu oli vaid näitemäng

 (1)
Süüdistus: Michael Jacksoni ja Elvis Presley tütre abielu oli vaid näitemäng
Foto: Scanpix

Tänu dokkfilmile "Leaving Neverland" on välja tulemas mitmed uued infokillud popkuninga Michael Jacksoni elust. Näitkes süüdistab üks tema poole väidetavalt ära kasutatud noormees, et muusiku abielu Lisa Marie Presley'ga oli täielik pettus, teatab Daily Mail.

James Safechuck ütleb filmis, et Jackson hoiatas teda, et ta peab vahest avalikuse ees käima naistega. Kuid see pidavat ainult šou olema.

Safechuckide perekond tunnistab ka seda, et Jackson ostis neile maja pärast seda, kui nemad tunnistasid popkuninga poolt kohtus. Nimelt süüdistati lauljat juba tema eluajal poiste seksuaalses ärakasutamises ning tunnistajapinki kutsuti ka James Safechuck ja tema perekond. Nemad aga ei rääkinud kogu tõde välja ja Jackson premeeris neid.

Selleks, et jätta muljet, et süüdistustel pole mingisugust alust abiellus Jackson Elvis Presley tütrega.

Kindluse mõttes lõpetas ta suhtluse ka Safechuckidega. Sel hetkel sõltus James täielikult Jacksonist ja muusik pakkus, et ta peaks üldse keskkoolist ära tulema. Pärast koormuse vähendamist koolis lubas Michael, et ta tegeleb poisiga rohkem, kuid juhtus just vastupidine.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!