Suur kaotuste jada! Postimehest lahkub ka Kertu Jukkum: meelelahutusportaal jätkab ilma minuta

 (209)
Täiendatud!
KERTU JUKKUM
KERTU JUKKUMFoto: Robin Roots, Õhtuleht

Ettevõtlusgigant Margus Linnamäele kuuluvast Postimees Grupist lahkuvate ajakirjanike teemat puudutavad uudised pole ammu enam mingi haruldus — alates 2019. aasta algusest on toimetusest lahkunud ligikaudu 30 ajakirjanikku. Ometi tabas säärase pereheitmise keskmes siiski üllatusena uudis, mida raadio- ja telenägu Kertu Jukkum äsja oma sotsiaalmeedias jagas — senine meelelahutusportaalide juht siirdub uusi väljakutseid otsima.

"Asusin Postimees Grupis tööle kolme aasta eest, suurte ümberkorralduste ajal. Tänaseks on meelelahutusportaalist Elu24 kasvanud välja üks Eesti suurimatest tabloididest ja mis jätkab ilma minuta. Olen siiralt tänulik kõigile, kellega me teed sel perioodil ristusid ja ennekõike tänan ma oma suurepärast toimetust. Teilt kõigilt oli ja on palju õppida. Aeg on edasi liikuda. Kohe, kui olen veidi hinge tõmmanud ja oma reisikirge rahuldanud, olen avatud uutele väljakutsetele," kirjutab Jukkum Facebookis.

Kroonikale antud kommentaaris tänas Jukkum pöördumise eest ning tõdes, et kuna inimesed on kõikjal toredad ja head, siis hoiab ta oma võimalused ja ootused järgmise tööandja suhtes avatuna. Küll aga ei pidanud ta võimalikuks kommenteerida oma lahkumist täpsemalt. "Olen öelnud kõik, mis vajalik ja võimalik oma sotsiaalmeediapostituses," nentis Jukkum, kuid kinnitas siiski kuuldusi sellest, et Elu24 peatoimetajaks saab nüüdsest Marko Püüa ning peatoimetaja asetäitjaks Dagmar Lamp.