Suure lahutusprotsessi lävel seisva Oleg Ossinovski uueks väljavalituks osutus kaunis lätlanna

 (151)
Suure lahutusprotsessi lävel seisva Oleg Ossinovski uueks väljavalituks osutus kaunis lätlanna
Fotokollaaž

Aprilli keskel lahvatas avalikkuses uudis, et Eesti rikkaim abielupaar Oleg Ossinovski ja Irina Osinovskaja lahutavad oma 30 aastat kestnud abielu. Irina Osinovskaja sõnul pole mõtet jätkata nägude tegemist ja perekonna mängimist, kui üks pool on reetnud kogu tiimi.

LP-le on teada, et Olegi uus väljavalitu on 26-aastane Anastasija Udalova, kes on Läti riikliku teehooldusettevõtte ametnik ja kellega koos nähti teda ka Estonias “Luikede järve” esietendusel.

“Kahju, kui see nimi on juba nii avalikult teada,” nentis Irina Osinovskaja Ingrid Veidenbergile antud intervjuus ja lisas, et kohtunud ta Anastasijaga pole.

Loe lisaks: Irina Osinovskaja. Olegi varjust välja

Foto: Erakogu

Udalova nimi pole ei Läti ega ka Eesti meedia jaoks sugugi võõras — möödunud aastal seostati teda Läti Raudtee altkäemaksuskandaaliga, milles Oleg Ossinovski oli kahtlustatav.

Anastasija oli kihlatud sotsiaaldemokraatlikku erakonda Koosmeel kuuluva seimisaadiku Andrejs Elksninšiga, kes väidetavalt aitas Ossinovskile advokaadi leida. Telesaate "Nekā personīga" andmetel kontrollib Elksninš väidetavalt kohalikku hiigeluudistekanalit Gorod.lv, mis jättis Ossinovskit puudutava altekäemaksuuurimise suuremalt jaolt kajastamata. Ametlikult kuulub Gorod.lv Anastasija Udalova emale.

Toona keeldus Udalova Läti Delfile kommenteerimast, kas ta tunneb Ossinovskit ning eitas temaga ärilisi suhteid. Ka uute sündmuste tuules pole ta nõustunud ajakirjanikega suhtlema.