Taas hõivatud! Helina Risti südame võitis muusikutest tulvil Kõrvitsate klanni liige

 (4)
Taas hõivatud! Helina Risti südame võitis muusikutest tulvil Kõrvitsate klanni liige
Kroonika

Zebra Islandi solist, filmimees Rain Tolgi (41) ekskaasa ja poegade ema Helina Risti (32) on leidnud uue armastuse. Õnneseen, kes ahvatleva punapea südame võitis, on Mihkel Kõrvits (39), elektroonilise bändi Tehnoloogiline Päike liige.

Helina ja Mihkel on koos olnud juba mõnda aega, kuid pole seni oma suhet afišeerinud. Helina kinnitab nüüd, et nad on Mihkliga paar, kuid midagi enamat ei lisa. „Mihkel on üsna tagasihoidlik ega taha oma eraelu eksponeerida,“ põhjendab Helina.

Muide, Mihkel on pärit Kõrvitsate muusikute dünastiast, ta on Kukerpillide liikme Toomas Kõrvitsa (72) poeg. Rock Hoteli trummar ja „Naabriplika“ vallavanem Harry Kõrvits on Mihkli onu. Seega on Harry pojad, räppar Genka ehk Henry Kõrvits ja teleajakirjanik, saate „Radar“ üks tegijaid Robert Kõrvits Mihklile onupojad. Mihkli üks onupoegi on ka helilooja Tõnu Kõrvits.

Kadunud muusikateadlase ja helilooja Harri Kõrvitsa neli poega on kõik muusikud, Harry ja Tiit Kõrvits mängivad Rock Hotelis, Toomas laulab ja mängib kitarri Kukerpillides, Tõnis on dirigent ja arranžeerija. Harry on lisaks muusikale valinud ka näitlejakarjääri.

Loe edasi värskest Kroonikast!