Tagasihoidlikkusega ei hiilga! Priyanka Chopra ihkab saada India peaministriks ja ka esileediks

 (2)
Tagasihoidlikkusega ei hiilga! Priyanka Chopra ihkab saada India peaministriks ja ka esileediks
Scanpix

Bollywoodi näitlejatar Priyanka Chopral on kõrgelennulised tulevikuplaanid — ta soovib nimelt saada India peaministriks ja unistab ka sellest, et ta ameeriklasest abikaasa Nick Jonas saaks India presidendiks, mis teeks temast esileedi, vahendab väljaanne Metro.

36-aastane kaunitar paljastas oma poliitilised ambitsioonid hiljuti The Sunday Timesile antud intervjuus. "Me mõlemad Nickiga soovime maailma muuta, ta sobiks suurepäraselt India presidendiks. Ta ei karda raskusi ega võidelda feminismi ja võrdõigluslikkuse eest ja ma imetlen teda selle eest väga," kiitis Chopra oma 26-aastast värsket abikaasat, kes on tuntuks saanud pereansambli The Jonas Brothers liikmena.

Chopra ja Jonas kohtusid esimest korda kaks aastat tagasi ning naine on hiljem antud intervjuudes tunnistanud, et tulevane abikaasa talle algul ei meeldinudki. "Kes oleks võinud arvata, et kaks aastat pärast tutvumist oleme me juba abielus. Kui teda nägin, ei arvanud ma eriti midagi. Mul on väga piinlik, et hindasin raamatut üksnes kaane järgi."