Tänapäeva armulugu! Janek Õiglane leidis ameeriklannast armastatu kõige pöörasemal viisil

 (6)
Tänapäeva armulugu! Janek Õiglane leidis ameeriklannast armastatu kõige pöörasemal viisil
Scanpix

Kiire elutempoga kümnevõistleja Janek Õiglane avalikustab värskes Kroonikas, et sportlaskarjääri kõrvalt on ta leidnud endale ka armastatu. Iga kord, kui ta oma tüdruksõbrast Kendrast (25) räägib, lööb tema nägu lausa särama.

Noorte kohtumises oli suur roll mängida kümnevõistleja Johannes Ermil, kes käis koos Kendraga Georgia ülikoolis. "Märtsikuus toimunud EM-il jagasime Ermiga koos tuba ja ta postitas minu kohta oma Instagrami story'sse," räägib Janek. Ta lisab, et esimese sammu tegi Kendra. Noored hakkasid interneti teel suhtlema ja ühel päeval avastasid, et samal ajal, kui Janek viibis Hispaanias laagris, oli Kendra puhkamas Portugalis. "Siis otsustasimegi, et on aeg kokku saada."

Kuvatõmmis

Noored klappisid nii hästi, et Kendra, kes igapäevaselt töötab USA olümpiakomitees kommunikatsiooni alal, käis sel suvel Eestis ja novembri lõpus läheb Janek esmakordselt USAsse Kendrale külla, et veeta tänupüha koos tema perekonnaga.

"Eks Kendra vanematega kohtumise eel on ikka närv sees. Ka tema oli pabinas, kui Eestisse sõitis ja minu vanematega tutvuma pidi. Aga nad on nii ägedad, et ma üldse ei muretsenud."

Loe Janek Õiglase karjäärist ja armastusest edasi siit.