Tänapäeva probleemid: miks pole kolm aastat kihlatud olnud Katri Kats oma peigmehega veel abiellunud?

 (14)
Tänapäeva probleemid: miks pole kolm aastat kihlatud olnud Katri Kats oma peigmehega veel abiellunud?
Instagram

Suunamudijad Katri Kats ja Juhani Säglep on lahutamatu tandem, kes on suhtes olnud juba kümme aastat, nendest viimased kolm on nad olnud ka kihlatud. Siiski pole noored veel abiellunud ja tundub, et nii pea ei saa paari sõbrad veel pika laua taha.

“Oleme Juhaniga juba kolm aastat kihlatud, kuid pulmaplaane liigutame ikka edasi. Me lihtsalt ei raatsi täna oma sissetulekuid pulmade alla panna, sest käsil on palju uut ja põnevat. Pulm peaks ikka olema suur ja kõigile lõbus — Itaalias, näpud püsti, koos sõprade ja perega. Praegu seda võimalust pole, aga püüdleme selle poole," ütles põhjuseks kaunis näitsik värskes intervjuus Kroonikaga.

Katri meenutas ka kentsakat esmakohtumist oma tulevase väljavalituga. "Ma ilmselt jäin talle silma, aga mina teda ei märganud, sest noorele tüdrukule omaselt olin endale välja mõelnud ideaalmehe. Juhani sel hetkel sellesse kujutlusse ei mahtunud. Esialgu ma ei saanud üldse aru, et talle meeldin. Peol, kus esimest korda kohtusime ja vestlesime, oli ta koos hoopis ühe teise tüdrukuga," kirjeldab Katri Kats nende kohtumist.

Loe edasi siit.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!