Tänapäeva Yoko ja John? Porgandpaljad Lady Gaga ja tema kihlatu ajakirja V kaanel: me armatsesime lõuendil keset terrorismi

 (9)
Tänapäeva Yoko ja John? Porgandpaljad Lady Gaga ja tema kihlatu ajakirja V kaanel: me armatsesime lõuendil keset terrorismi
Scanpix

Ajakirja "V" jaanuarikuine külalistoimetaja on Lady Gaga, kes lõi 16 inspireerivat ajakirjakaant, muuhulgas Karl Lagerfeldi ja Hedi Slimanega. Enim kõneainet on aga pakkunud kaanepilt, millel poseerib lauljatar ise koos oma kihlatu Taylor Kinney'ga.

Kõmulise foto näol on tegemist alasti selfie'ga, mille Kinney tegi endast ja oma tulevasest abikaasast pärast seda, kui nad värvidega kaetud lõuendil armatsesid.

Toimetajakirjas selgitab Gaga, et pildil on väga sügav tähendus ja Kinney tegi ettepaneku lõuendil armatsemiseks juba aastaid tagasi. Fantaasia sai teoks alles nüüd: "Ma palusin Taylorit, et ta osaleks minuga projektis, mis tegeleb raha kogumise ja teadlikkuse tõstmisega vaimuhaiguse valdkonnas. Ta tuletas mulle koheselt meelde seda aastatetagust ideed. Me armatsesime lõuendil pühapäeval Chicagos. Me armatsesime keset kaost. Me rääkisime tulistamistest. Me armatsesime keset terrorismi. Ja me rääkisime, kuidas inimeste südamed üle kogu maailma kannatavad, kui nad on tunnistajaks paisuvale vägivallale. Me armatsesime keset vägivalda."

Mõned Gaga fännid on sellise sõnumi ja pildi peale lauljatari ja tema kihlatut võrrelnud Yoko Ono ja John Lennoniga.

Hea Publiku lugeja, kas nõustud sellise võrdlusega?

Kogu ajakirjamüügist saadav tulu läheb lauljatari fondi "Born This Way".Aitäh vastamast ja head loosiõnne!