Tanel Padar avalikustab, mis tuli tema ja Kristel Mardisoo vahele: ma kahtlustasin varem juba

 (82)
Presidendi roosiaia vastuvõtt 20. augustil 2016
Presidendi roosiaia vastuvõtt 20. augustil 2016Foto: Ardo Kaljuvee, Ajakirjade Kirjastus

Paar aastat tagasi läksid Tanel Padari ja tema pikaaegse kallima Kristel Mardisoo teed plahvatuslikult lahku. Nüüd on Padar valmis toimunule veidikenegi valgust heitma.

"Vikerhommikus" külas käinud Padar meenutas, et kui uudis avalikuks tuli, hakati teda kutsuma kõige kuumemaks poissmeheks. Vaid paar aastat hiljem on ta kõige kuumem isa.

Padar tunnistab ei tea tänase päevani, mis tegelikult toimus. "Seda ongi jube keeruline kommenteerida, sest ma ei ole seda kommenteerinud niimoodi avalikult. Seal ei olegi midagi kommenteerida, sest ma tegelikult tänase päevani ei tea midagi."

LOE VEEL: Kroonika paljastust Kristel Mardisoo kaksikelust loe siit!

Nii valus läbielamine muudab vaieldamatult midagi ka inimeses endas. "See muutis mind enesekindlamaks. Ma taaskord kahtlustasin, et viga ei saa olla ainult ühes inimeses. Mündil on alati kaks poolt ja ma kahtlustasin varem juba, et äkki see minu pool ei ole kõige tuhmim pool sellel mündil.

Praegune elukäik ei ole Padari sõnul möödunuga kuidagi seotud. "Elu on justkui raamat, mis kooseb lühinovellidest ehk novellikogu. Ma pean inimsuhteid selleks, see ei ole järjejutt, kuigi üks tegelane on sama."

Rannap Roostevaba maailm