Tanel Padar lükkab taas kontserdi edasi: olukord on halb ja esinemine ei ole võimalik

 (3)
Eesti Laulu 2. poolfinaal
Eesti Laulu 2. poolfinaalFoto: Karli Saul

Tanel Padar jahmatas eile õhtul fänne kurva uudisega, et on valusa seljavigastuse tõttu sunnitud oma esinemise ära jätma. Kuigi eile avaldas muusik lootust, et ehk tunneb end tänaseks juba paremini, siis kahjuks ei ole ta võimeline ka täna lavale astuma.

"Raske südamega peame tervislikel põhjustel ära jätma tänase Kasepääl koos Lennaga toimuma pidanud Kas nii siis jääbki? tuurikontserdi. Loodame teie kõigiga kohtuda pühapäeval Ammende Villa aias ja järgmisel teisipäeval Viimsi Vabaõhumuuseumis. Juba ostetud piletid Kasepääle kehtivad järgmistel tuurikontsertidel," teatas Padar Facebookis.

Instagramis selgitas laulja, et tervise tõttu esinemise ära jätmine ei ole tema puhul kuigi tavaline nähtus, mistõttu ei tohiks praegust olukorda kuidagi kergelt võtta. "Ma ei ole varem elus valu või haiguse pärast ühtegi kontserti ära jätnud: paar aastat tagasi esinesin õhtul, kuigi olin hommikul Eesti teises otsas rattaõnnetuses autoga kokku põrganud ja EMO-s kokkuõmmeldud. Seega vast mõistate, et tänane olukord on halb ja esinemine ei ole võimalik."