Tanel Padar tahaks pruudiga rohkem aega veeta: kui tulen koju, siis ta juba magab, kui lahkun, siis ta veel magab...

 (19)
Tanel Padar tahaks pruudiga rohkem aega veeta: kui tulen koju, siis ta juba magab, kui lahkun, siis ta veel magab...
Foto: Tanel Meos

Tanel Padar paljastas Kanal2 uues jutusaates "Laula mu laulu", et tunneb enim uhkust selle üle, et ta on artist, kes kirjutab oma muusikat ise ning peab oma elutööks ansamblit The Sun. Palju isiklikumat laadi küsimustele vastates kergitas ta aga saladuskatet sellelt, millised olid tema vanemate omavahelised suhted ning mida tunneb ta oma praeguse pruudi, Kristel Mardisoo, vastu.

Avameelses intervjuus teatas Tanel, et ütleb oma lähedastele võimalikult tihti, et ta neid armastab just põhjusel, et tema perekonnas polnud ema ja isa vahel see kombeks. Samuti hindab rokkar oma tüdruksõpra Kristelit, ilma kelleta ta ilmselt keskkooli lõpetama poleks asunud. Ning kuigi Tanel on võrreldes varasemate aastatega tunduvalt rahulikumaks muutunud, tunneb ta end neiu ees siiski süüdi.

"Mul ei ole vaba aega. Ma tunnen oma elukaaslase ees süüd. Kui ma tulen koju, siis ta juba magab, Kui ma lahkun, siis ta veel magab, ta on õnnetu ja närtsinud ja kui mul on see vaba päev, siis ma üritan seda kompenseerida," rääkis Tanel.

Pere loomist muusik ei pelga, kuid tunnistab, et ei kujuta sellise elutempo juures seda väga ette. "Mehed on igavesed lapsed ja tore oleks ju veel ühe lapsega kodus mängida, aga ma ei kujuta ette, mida nii hõivatud isad võivad tunda. Inimesi on muidugi erinevaid," juurdles ta.