Tanja ja Birgit peredega raha pärast muretsema ei pea: teeme aasta ringi palju tööd ja tahame siis hästi puhata

 (11)
Tanja ja Birgit peredega raha pärast muretsema ei pea: teeme aasta ringi palju tööd ja tahame siis hästi puhata
Erlend Staub

"Ilmselt meie pere on natuke praktilisem, kuna mul on kõrval tugisammas Indrek, kogu meie bändi mänedžer, kes on kui sündinud rahaasjadega tegelema," paljastab Birgit Sarrap, kes on oma abikaasa ja lastega nagu sukk ja saabas Tanja Mihhailova-Saare perekonnaga.

Tundub, et finantsprobleeme ei ole kummalgi perekonnal. Tanjale meeldib, et tema perele sarnaselt ei loe ka Sarrapite perekond puhkusereisidel raha, et saaks vaid odavamalt. "Teeme aasta ringi palju tööd ja tahame siis hästi puhata. Kuldsete lusikatega viietärnivillades me ei ööbi, aga kui pakutakse lisateenuste või põnevate ekskursioonide võimalust, siis võtame," kirjeldab ta nende ühiseid reise välismaale.

"Sarrapitega reisidel käia on väga tore, nad hindavad samu asju nagu meiegi Mikuga. Oma elu majandavad nad ilusti, aga mõtlevad perekondlikult oma laenud läbi, mingite mõttetult fancy’de kabriolettide peale ei raiska. Mille peale nad on nõus kindlasti raha kulutama, ongi reisimine, väljas söömine ja lastele uute kogemuste pakkumine," lisas Tanja.

Loe edasi siit.