Taylor Swift on ema ränga haiguse tõttu sunnitud oma tuuri plaanid tühistama: olukord võib olla järsult halvenenud

 (1)
Taylor Swift on ema ränga haiguse tõttu sunnitud oma tuuri plaanid tühistama: olukord võib olla järsult halvenenud
Foto: Scanpix

Lauljanna Taylor Swift teatas hiljuti, et plaanib oma järgmise aasta turnee kordades lühemaks jätta, et rohkem aega emaga veeta.

Hiljuti teatas armastatud superstaar, et ta mõlemad vanemad on varasemalt vähiga rinda pistnud ning õnneks võitnud. Kahjuks on koletu haigus ema Andrea siiski taas niitnud, mistõttu Swift oma lähedasega rohkem aega soovib veeta, vahendab Mirror.

Staar on juba ka tunnistanud, et ema haigusest tulenevalt on tal raskuski järgmiseks aastaks plaanide seadmisega. "See on aasta, mil pean võimalikult palju oma pere jaoks olemas olema."

Oma tavapärase kuus kuud kestva turnee asemele on Swift tänavu planeerinud vaid kuu, mis võib vihjata asjaolule, et ema tervis on järsult halvenenud.

Ka oma uuele albumile on Swift lisanud singli "Soon You'll Get Better", mis väidetavalt räägib just ema Andreast. Samas laulus on kuulda väga südantlõhestavaid sõnu, mis just kuigi palju lootust ei anna. "Mida ma tegema peaks, kui sind ei ole."

Varasemalt on Swift tunnistanud, et vanemate raske haigus on õpetanud, mis on tegelikult probleemid ning millele ei tasu liialt tähelepanu pöörata.