Teele Viira: uskumatu, kuhu ma kulutaks 1000 eurot?

 (50)
Teele Viira: uskumatu, kuhu ma kulutaks 1000 eurot?
Foto: Tanel Meos

Kui eile võisime lugeda ajakirjast MOOD, et saatejuht ja lauljatar Teele Viira kulutab erinevatele iluprotseduuridele 1000 eurot kuus, siis nüüdseks on selgunud, et kogu kurja juur on pisike näpukas, mis Teele kulutused 10 korda suuremaks tegi.

"Uskumatu! Ma olen hipitüdruk ja vintage kaltsukate fänn ja ei kujuta ettegi, kuidas saaksin meigi ning ilutoodete peale 1000 eurot kulutada," imestab Teele, kellele seoses saadete ja esinemistega teevad jumestajad meiki ja kellel on enda sõnul erinevate toodete edasimüüjatega sponsorluskokkulepped.

"Andsin ajakirjale MOOD intervjuu, milles ütlesin, et kulutan iluprotseduuridele 100 eurot, mitte 1000," valgustab ta tagamaid ja avaldab lootust, et ehk on vähemalt järgmises ajakirja numbris vastav vabandus ja selgitus. "Väidetavalt oli keeletoimetaja tekitanud trükivea," lisab ta juurde.

"Igatahes mina kulutan maksimaalselt 30 eurot juuksuri peale, luban endale aeg-ajalt mõne ehte või midagi hädavajalikku ja ei kujuta ettegi, et keegi võiks üldse selliseid summasid välimuse peale kulutada. Sellisel juhul peaks vist tõesti jätma kõik second-handid sinnapaika ja hakkama ainult Versace poodides käima! Aga mul tõesti pole selle jaoks ei aega, raha ega tahtmist," leiab ta.