Teet Margna naine Kristi mehe rännukirest: Mis minul viga on, et minu mees kodust alati ära tahab?

 (7)
Teet Margna naine Kristi mehe rännukirest: Mis minul viga on, et minu mees kodust alati ära tahab?
Foto: Madis Veltman

Saatega "Kaks kanget" maailma vallutava Teet Margna naine Kristi Margna mõistab, et tema mees on natuurilt rändur, keda muuta ei saa, aga raskeid hetki tuleb ette sellegipoolest.

"Sel kevadel, kui Teet ja Kristjan oma pagasi haarasid ja Teet elevusest põles ning Kristjan vaimustust üles ei näidanud, mõtlesin küll, et mis minul viga on, et minu mees kodust alati ära tahab, aga Kristjan oma perega soovib olla," räägib Kristi tänases Kroonikas.

Kristi sõnul on Teedu reiside puhul kõige raskemad esimesed päevad, siis valdab naist kurb ja tühi tunne, ometi ei seisa ta oma abikaasa käimistel risti ees: "Kui ma keelaks tema loomuliku liikumise, tunneksin end hoopis halvemini." Tubli Kristi elab mehele hoopis aktiivselt kaasa, olles "Kahe kange" taustajõud, aidates meestel marsruuti ja logistikat koostada ning jälgides Eestist, et kõik toimiks.

Naine on veendunud, et nende ühine elu on tänu Teedu käimistele rikkam, sest reisilt tulles rõõmustab Teet rohkem pisiasjade üle, mida muidu argielus ei märka, samuti ei ole unistus ühistest rännakutest kuhugi kadunud: "Tahame ükskord seigelda kahekesi Austraalias ja Uus-Meremaal, ilma kaamerata ja tööd tegemata."