TELEKISMA: Evelin Ilvese jutusaade kaevati pressinõukokku

 (89)
"Evelin"
"Evelin"Foto: Kalev Lilleorg, Pressimaterjal

Mullu 8. septembris eetrisse lastud "Evelini" vestlussaade tõi stuudiosse külalisena olümpiavõitja Erika Salumäe, kes rääkis pinevil telepublikule südame tulisest suhtest tütrega puhtaks.

Naise otsusega üles astuda polnud rahul tema tütre abikaasa pereliikmed - Lauri Grand Uustalu, Gerli Grand Uustalu, Gowri Grand Uustalu, Sirli Salumäe ja Erika Raji Uustalu kaebasid Pressinõukogule, et saates halvustati nende perekonda ja noorte pulma.

Tule alla sattudes vastas telekanal laimule et „Evelin“ on talk show formaadis vestlussaade, kus esinevad inimesed räägivad vabas vormis erinevatel teemadel ja teevad seda ka emotsionaalselt. Lisati, et Erika Salumäe rääkis kogemusest selgelt isiklikust vaatevinklist, tema esinemine saates oli väljapeetud ja viisakas. TV3 väitis, et saatesse olid kavandatud Sirli Salumäe koos elukaaslase Gowri Grand Uustaluga ning saate meeskond hankis neile ka lennukipiletid. Mõlemad aga keeldusid saates osalemisest, kui selgus, et saates on ka Erika Salumäe.

Seotud lood:

Kaalutlemise tulemusena mõistis Pressinõukogu TV3-e ja Ilvese show siiski õigeks: Pressinõukogu otsustas, et TV3 ei ole 8. septembri saates „Evelin“ eksinud ajakirjanduseetika koodeksi vastu. Pressinõukogu hinnangul ei naeruväärista ega laima saade kaebajate perekonda.

Vaata ka: FOTOD JA BLOGI: Evelin Ilvese teledebüüt möödus Erika Salumäe pisaraid lugedes ja kollase meediaga arveid klaarides, sekka kamaluga lastejuttu

VIDEO: Erika Salumäe tütar paljastab pikas pihtimuses oma versiooni suhetest emaga: sain "Evelini" saate peale 5 kuud rasedana kaks haigushoogu

Rannap Roostevaba maailm