Tere, proua Petty! Nicki Minaj andis abielukõlakatele hoogu ootamatu nimemuutusega


Tere, proua Petty! Nicki Minaj andis abielukõlakatele hoogu ootamatu nimemuutusega
Scanpix

Lauljatar Nicki Minaj, kes viimasel ajal on sattunud abielukõlakate keskmesse, lisas õli tulle sellega, et muutis sotsiaalmeedias oma nime proua Petty'ks, mis on tema kallima Kennethi perekonnanimi, vahendab XXL Magazine. Staar muutis oma Twitteri-nime reedel ning pole sellest alates ühtegi teadaannet teinud.

Nicki ja Kenneth on tundnud teineteist lapsepõlvest alates, kuid on kohtamas käinud vähem kui aasta. Esimest korda tutvustas lauljatar uut peigmeest fännidele eelmise aasta detsembris ning nende suhe on sellest alates õitsele puhkenud. Eelmisel kuul selgus, et paarike oli käinud Beverly Hillsi kohtumajas abielutaotlust täitmas, mis tähendab, et 90 päeva jooksul tuleb pulmad teha, muidu kaotab taotlus kehtivuse.

Nicki on vihjanud ka lapseootusele oma laulu "Zanies and Fools" sõnades, kus rida "olen kõndimas altari ette ja emmeks saamas" ei jäta kujutlusvõimele just palju ruumi. Hetkel on naine pärast pingelist Euroopa turneed võtnud esinemisest aja maha ja töötab uue albumi kallal.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!