Tõeline kisma: Rauno Märks Sky Plusi telgitagustest: üks on saates staar ja ülejäänud orjad

 (169)
Rauno Märks ja Alri Kivisaar on tõeliselt tülis -  Märks süüdistab vallandamises Alarit, kuid viimane veeratab kivi Rauno kapsaaeda.
Rauno Märks ja Alri Kivisaar on tõeliselt tülis - Märks süüdistab vallandamises Alarit, kuid viimane veeratab kivi Rauno kapsaaeda.Foto: Ilmar Saabas

Läinud nädala Kroonikas pihtis Rauno Märks (38) oma tunnetest seoses töökaotusega raadio Sky Plus hommikuprogrammis. Märksi intervjuu ajas selle ilmumispäeva hommikul reedel otse-eetris omakorda harja lausa tulipunaseks kanali hommikuprogrammi juhil Alari Kivisaarel (47)!

Selgub aga, et meeste vahel valitses suur pinge, mis on nüüd lahvatanud veelgi suuremaks tüliks. Kivisaare sõnul oli tema üks inimestest, kes andis allkirja otsusele, võtta Märksi asemel tööle Hirmo, vahendab Kroonika.

"Mind häiris ka mentaliteet, et üks on saates staar ja ülejäänud orjad. Mingil hetkel viskas see suhtumine mul ära," pahvatab Märks.

Kivisaar viskab kivi aga Märksi kapsaaeda ja väidab, et inimesi juba niisama lahti ei lasta: "Aga see, et ma hakkaksin selgitama, miks Märks lahti lasti, ei ole hetkel mitte kellegi huvides."

Rannap Roostevaba maailm