Toetav õde! Khloe Kardashian astus sotsiaalmeedias õe Kim Kardashian Westi kaitseks välja


Toetav õde! Khloe Kardashian astus sotsiaalmeedias õe Kim Kardashian Westi kaitseks välja
Foto: Scanpix

Khloe Kardashian kutsub fänne üles levitama armastust, mitte negatiivsust, pärast seda, kui Kanye rääkis avalikult Kimst lahutamisest.

Khloe tegi oma Instagrami kontole hulgaliselt postitusi, viidates Kanye ja Kimi vahel puhkenud skandaalile, kirjutab The Sun.

Khloe kirjutas oma Instagrami storydesse, et kui me suudaksime armastust levitada nii kiiresti kui negatiivsust, siis millises imelises maailmas me elaksime.

Khloe ütles ka oma jälgijatele, et nad liiguksid oma eluga edasi, olenemata sellest, kui halvad asjad on. See postitus näis olevat suunatud Kimile.

Lisaks kirjutas ta, et vahet pole kui ummikus sa oma eluga oled, kui halvad asjad tegelikkuses on või kui mitu päeva sa oled nuttes veetnud, oluline on jätkata oma tavapärast elu.

Khloe näib olevat Kim õdedest ainus, kes on sotsiaalmeedias tuge üles näidanud pärast seda, kui Kanye Kimi Twitteri säutsudega ründas.

Kanye kirjutas oma Twitteri säutsudes, kuidas ta on soovinud Kimist lahutada, ning naine teda haiglasse tahab viia. Lisaks solvas ta ka oma ämma Kris Jennerit, kuna võrdles teda Kim Jong-Uniga.