Tommy Cashi ekspruut pihib: raskused panid silmi avama, milliseid ohverdusi tegin idee nimel, mida presenteeriti mulle armastusena!

 (15)
Tommy Cash ja Rick Owens. Süütud ja neetud
Tommy Cash ja Rick Owens. Süütud ja neetudFoto: Anne Metsis

Tommy Cashi endine kallim, kunstiline juht ja mänedžer Anna-Lisa Himma tähistas hiljuti oma 27. sünnipäeva ning tegi sel puhul oma sotsiaalmeedia jälgijatele ausa pöördumise, milles nentis, et eelmine aasta oli tema elu õudseim aeg, vahendab portaal Sky.ee.

"Raskused panid mind silmi avama ning karmidele tõdedele otsa vaatama, milline on minu elu dünaamika ning kuidas ma oma elu elasin ja milliseid ohverdusi tegin idee nimel, mida presenteeriti mulle armastusena," nentis eelmisel aastal Cashist lahku läinud Himma. "Minu enda fantaasia ja ühendus kõrgema armastusega lõhkus minu arusaamist enda olemusest ja võib-olla olin lõhkunud iseend juba varemgi."

"Ma tunnen oma fantaasiaid hästi ja naudin, armastan, et olen neid loonud ja et need on minu ja mitte keegi ei saa neid minult võtta. Minu järgmine elupeatükk aitab mul väljendada kõige pöörasemaid neist ja teen seda läbi oma väga õrna südame," sõnas ta.

Refereeritud Sky.ee-st!