Tõnis Mägi: kui me kirjutame alla sellele migratsioonitulvale, mis siia tulema hakkab, siis ma ei taha mõeldagi, mis siin toimuma hakkab

 (317)
Tõnis Mägi
Tõnis MägiFoto: Kiur Kaasik

Saates "Hommik Anuga" oli külas täna 70. juubelit tähistav muusik Tõnis Mägi. Muuhulgas tõdes Mägi, et poliitikasse minna tema ei kavatse.

Saatejuhi küsimuse peale, et mille pärast Eestis tema süda kõige rohkem valutab, tõdes mees, et neid asju on hästi palju.

"Ma ei hakka rääkima oma uuest laulust "Laastatud maa". Rail Baltic ja nii edasi. See on selline teaduspargi tegemine Eestis, kus tahetakse avada koguaeg uusi kaevandusi ja võtab see võtab hingetuks," tõdes mees.

"Teine asi on see, mis puudutab migratsiooni, kui me kirjutame alla sellele migratsioonitulvale, mis siia tulema hakkab, siis ma ei taha mõeldagi, mis siin toimuma hakkab. See tekitab muret, inimesed on kõik väga mures selliste asjade pärast. Ma ei tea, kas Tooompeal saadakse aru, et inimesed kaugenevad oma liidritest," rääkis Mägi.

Tõnis kinnitas, et poliitikasse tema minna ei kavatse, sest eelkõige on tema ikka laululooja. "Ma olen muusik. Ma saan ainult teha laule. Mitte mingit võimalust ei ole, et ma lähen poliitikasse!"Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm