Töötu näitleja tööd ei karda | Huumoripreemia laureaat Argo Aadli: kui kuskil on vaja mõni haud puhtaks riisuda, võin selle töö ära teha

 (3)
Argo Aadli
Argo AadliFoto: Rauno Volmar

Tallinna linna personaliteenistus pakkus linna ametiasutuste või hallatavate asutuste kodus olevatele töötajatele võimaluse minna eriolukorra ajal tööle muposse või kalmistule heakorratöödele. Argo Aadlil oli pakkumisele ka konkreetne vastus.

Näitleja Argo Aadlile helistati samuti ja küsiti, mis tööd ta teha sooviks. Kas Mustamäe turu valvuri või turvamehe töö sobiks? Aadli ütles ära, sest see oleks liiga rahvarohke koht, vahendab Eesti Ekspress.

"Pakuti välja erinevaid kohti, küsiti, kas olen nõus. Ütlesin, et kui kellelegi on vaja viia ravimid või toidukott koju, siis jah, olen nõus. Ja kui kuskil on vaja mõni haud puhtaks riisuda – olen ka nõus, võin selle töö ära teha. Nii et panin end reservi. Aga rahvarohkesse kohta ei läheks," selgitab Aadli.

Kuna teater on lukus ja teatritööd ta hetkel teha ei saa, siis teeb Aadli hetkel seda, mida ta aastaid on soovinud – pühendub perele ja kodustele tegemistele. "Mul pole häda nii käes, et peaks kuhugi minema," sõnas Aadli.

Mida arvab Piret Kalda või Indrek Ojari, loe pikemalt SIIT.