TOP 10 | Hollywoodi staarid, kellel oli tanu alla väga kiire!


TOP 10 | Hollywoodi staarid, kellel oli tanu alla väga kiire!
Kollaaž: Delfi/Scanpix

On ammu teada, et Hollywoodi kuulsustel on austajaid palju ja neil on kombeks ka kõik järele proovida. Vaatame üle, kes Hollywoodi staaridest on oma armastuse kiirelt ametlikuks teinud ja kelle tormamine ka senini pidama on jäänud.

1. Nikki Reed ja Ian Somerhalder

Foto: AFP/SCANPIX


Vampiiridena tuntust kogunud noorpaar kohtus 2014. aasta suvel, kihlus juba jaanuaris. Pulmad peeti juba aprillis, enne kui vaid aastakegi tutvust täis sai.

2. Khloe Kardashian ja Lamar Odom

Foto: AP/SCANPIX
Seotud lood:

Kardashian ja Odom kohtusid 2009. aasta suve lõpus. Juba kuu hiljem olid nad kihlatud ja vaid paar päeva hiljem abielus. Kardashian andis lahutuse sisse 2013. aastal ja nüüdseks on koos juba uue mehega.

3. Benji Madden ja Cameron Diaz

Kollaaž: Delfi/Scanpix

Paar hakkas kurameerima 2014. aasta mais ja juba sama aasta jõuludel küsis Madden "selle" küsimuse. Paar abiellus vaid kuu hiljem jaanuaris.

4. Ryan Reynolds ja Scarlett Johansson

Foto: AFP/SCANPIX

Reynolds ja Johanson kohtusid 2008. aasta mais. Sama aasta septembris vahetati salaja sõrmuseid. Paar lahutas peale kahte aastat abielu.

5. George Clooney ja Amal Alamuddin

Foto: REUTERS/SCANPIX

Clooney palus Alamuddini kätt 2014. aasta aprillis, peale vaid kuus kuud kestnud kurameerimist. Paar abiellus sama aasta septembris. 2017. aasta suvel sündisid paarile kaksikud.

6. Kim Kardashian ja Kris Humphries

Foto: EMPICS Entertainment/Scanpix

Paar kohtus 2010. aastal ja kihlusid 2011. aasta mais. Vaid 90 päevaga oli paar abielus ja 72 päevaga lahutatud. Töö kiire ja korralik.

7. Reese Witherspoon ja Jim Toth

Foto: REUTERS/SCANPIX

Witherspooni teed läksid endise silmarõõmuga lahku 2009. aasta lõpus ja juba 2010. aasta detsembris. Tothiga kohtus ta peol ja juba 2010. aasta detsembris oli paar kihlatud. Mõned kuud hiljem, märtsis, toimusid pulmad ja paari esimene ühine laps sündis 2012. aastal.

8. Nicolas Cage ja Alice Kim

Foto: REUTERS/SCANPIX

Cage kohtus oma tulevase kaasaga restoranis 2004. aasta veebruaris. Paar abiellus sama aasta juulis. Paari poeg sündis 2005. aastal, kuid 2016. aastal paar lahutas.

9. Nick Jonase ja Priyanka Chopra

Foto: AFP/SCANPIX

Paar hakkas kurameerima 2018. aasta mais, kihlusid Chopra sünnipäeval ja abiellusid detsembris.

10.Kenny Chesney ja Renee Zellweger

Kollaaž: Delf/Scanpix

Chesney ja Zellweger kohtusid 2005. aasta jaanuaris. Sama aasta mais toimusid pulmad, kuid paraku neil pikka pidu ei olnud. Vaid neli kuud hiljem andis Zellweger sisse lahutuse, sest selgus, et paaril oli abielu tähendusest erinev arusaam.